Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

GrandNew dla SevenBar

Lotnictwo cywilne, 24 września 2014

Podczas Air Medical Transport Conference koncern AgustaWestland przekazał przedsiębiorstwu SevenBar śmigłowiec GrandNew.

Zdjęcie: SevenBar

SevenBar, które zlokalizowane jest w Dallas, w Teksasie, jest jednym z wiodących dostawców usług transportu medycznego, wykonującym je od ponad 30 lat. Nowy GrandNew dołączy do floty innych wiropłatów i samolotów towarzystwa, operujących na terenie południowo-zachodnich Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Przeznaczony dla SevenBar śmigłowiec ma zabudowane wyposażenie wnętrza Spectrum, pozwalające na transport 1 lub 2 par noszy o długości 2,04 m, instalację tlenową oraz różnorodne wyposażenie medyczne. Dodatkowo GrandNew wyposażono w reflektor poszukiwawczy, wciągarkę i mapy cyfrowe.

Dotychczas koncern AgustaWestland może pochwalić się zdobyciem zamówień na ponad 330 śmigłowców Grand / GrandNew, które złożyło ponad 200 klientów z 40 krajów na całym świecie (Kolejny GrandNew dla japońskich medyków, 2014-06-13, GrandNew dla Eichsfeld Air , 2013-07-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.