Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

A400M dla Luftwaffe oblatany

Lotnictwo wojskowe, 15 października 2014

Wczoraj w powietrze wzbił się pierwszy transportowiec A400M, jaki odbiorą wojska lotnicze Niemiec.

Niemiecki A400M startuje do pierwszego lotu / Zdjęcie: Airbus Defence and Space

W ekspresowym tempie Airbus Defence and Space zrealizował próby i oblot pierwszego samolotu transportowego A400M, o numerze seryjnym MSN 18, przeznaczonego dla Luftwaffe (wojsk lotniczych Niemiec). W dwa dni po próbach kołowania wykonano pierwszy lot (Kołowanie pierwszego niemieckiego A400M, 2014-10-14).

Samolot wystartował do niego wczoraj, z przyzakładowego lotniska w Sewilii, o 14:30 czasu miejscowego. Po 4 h 58 min. MSN 18 wylądował w tym samym porcie. Kapitanem załogi podczsa pierwszego lotu był pilot doświadczalny Thomas Wilhelm. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.