Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Dreamliner dla Etihad

Lotnictwo cywilne, 02 stycznia 2015

Boeing przekazał liniom Etihad pierwszego Dreamlinera, w wersji 787-9.

Pierwszy 787-9, który trafił do floty Etihad. Do 2023 przewoźnik ma dysponować flotą 71 Dreamlinerów / Zdjęcie: Boeing

Przekazanie pierwszego Dreamlinera (787-9) liniom Etihad odbyło się w ostatnim dniu ubiegłego roku, w zakładach w Everett. Samolot zaprezentowano oficjalnie pod koniec września ub. r. (A380 i Dreamliner dla Etihad, 2014-09-28). Na kadłubie i ogonie najnowszego nabytku przewoźnika z Abu Zabi naniesiono geometryczny wzór, symbolizujący nowoczesną architekturę Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a kolory brązowy i złoty odzwierciedlają ich krajobraz.

Arabskie towarzystwo będzie pierwszym na Bliskim Wschodzie użytkownikiem Dreamlinerów. Ogółem linie zamówiły 41 787-9 i 30 787-10.

W kabinie najnowszego nabytku Etihad zabudowano 8 foteli klasy pierwszej, 28 foteli klasy biznes i 199 miejsc w klasie ekonomicznej. Samolot będzie obsługiwał połączenia z Abu Zabi Dusseldorfu, Bombaju i Waszyngtonu, a następnie do Brisbane i Moskwy.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.