Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Centrum obsługi izraelskich F-16

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 05 stycznia 2015

Elbit Systems utworzy centrum obsługi awioniki samolotów F-16 wojsk lotniczych Izraela.

W nowoutworzonej placówce obsługiwane będą wszystkie wersje F-16, używane przez izraelskie lotnictwo / Zdjęcie: MO Izraela

Elbit Systems zawarł z ministerstwem obrony Izraela kontrakt wartości 90 mln USD (ok. 324 mln zł), dotyczący obsługi wyposażenia awionicznego wszystkich samolotów F-16, znajdujących się w służbie Hejl HaAvir (wojsk lotniczych). Okres obowiązywania porozumienia wynosi 11 lat.

W ramach umowy Elbit utworzy także nowe, nowoczesne centrum obsługi awioniki, do którego kierowane będą wszystkie izraelskie F-16. W placówce wykonywane będą prace obsługowe przy samolotach F-16 A/B (Netz), F-16 C/D (Barak, Izraelskie F-16 znowu w powietrzu, 2012-10-02) i F-16I (Sufa, F-16I wracają do lotów, 2013-09-18).  


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.