Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

AS350 dla botswańskiej policji

Lotnictwo cywilne, 28 stycznia 2015

Lotnictwo policji Botswany zamówiło 3 śmigłowce Airbus Helicopters AS350 B3e.

Jeden z trzech AS350 B3e, jakie trafią do lotnictwa policji Botswany / Zdjęcie: Airbus Helicopters

Policja Botswany podpisała kontrakt na 3 śmigłowce Airbus Helicopters AS350 B3e Ecureuil, przeznaczone dla swojego lotnictwa. Nowe wiropłaty zostaną wyposażone w urządzenia noktowizyjne, używane podczas misji nocnych i inne elementy, służące do utrzymania porządku publicznego, a także reflektor poszukiwaczy i wciągarkę. Dzięki nim policja Botswany polepszy swoje zdolności w zakresie wsparcia lotniczego zadań porządku publicznego i zapobiegania przestępczości.

Dostaw nowych śmigłowców rozpoczną się w bieżącym roku. Oprócz tego Airbus Helicopters przeszkoli botswańskich pilotów i personel obsługowy.

AS350 w wersjach B2, B3 i B3e używane są do misji porządku publicznego także przez inne kraje afrykańskie – RPA, Namibię i Angolę. Airbus Helicopters sprzedał ponad 5800 śmigłowców z rodziny Ecureuil, w tym 1152 w wersji B3 i 476 B3e.

4900 z nich nadal jest eksploatowanych przez ok. 1800 użytkowników ze 120 krajów na całym świecie (CHP kupuje AS350, 2014-09-09, Pierwszy AS350 B3e dla Shree Airlines, 2014-02-12). Nabywcy AS350 to m. in. liczne służby porządku publicznego i agencje cywilne.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.