Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Toll Group zamawia AW139

Lotnictwo cywilne, 02 marca 2015

Toll Group z Australii zakupiła 8 śmigłowców AW139 do zadań ratownictwa medycznego.

Toll Group to kolejny użytkownik z Australii, po Ambulance Victoria (Pierwszy AW139 dla Ambulance Victoria, 2015-02-27), który wybrał produkty koncernu AgustaWestland jako wiropłaty przeznaczone do zadań ratownictwa medycznego. Przedsiębiorstwo zajmuje się świadczeniem usług tego rodzaju m. in. dla policji federalnej i Sił Obronnych Australii.

W ramach umowy włosko-brytyjskie przedsiębiorstwo dostarczy Toll 8 śmigłowców średnich AW139. Ostatnie z nich trafią na Antypody na początku 2016. Wiropłaty będą operowały z bazy w Canberrze i nowo utworzonych placówek w Bankstown (Sydney), Orange i Wollongong, w ramach sieci ratownictwa medycznego na terenie Nowej Południowej Walii.

Oprócz tego w utworzone zostanie także autoryzowane centrum szkolenia AgustyWestlanda, dysponujące pierwszym w kraju kompleksowym symulatorem lotu AW139. W placówce będą się znajdować także warsztaty zajmujące się obsługą techniczną, syntetyczne urządzenia szkoleniowe dla personelu obsługowego i basen do nauki procedur ewakuacji lotników ze śmigłowca znajdującego się pod wodą.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.