Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

20. Dreamliner dla Air India

Lotnictwo cywilne, 01 kwietnia 2015

Boeing dostarczył narodowemu przewoźnikowi Indii 20. samolot Dreamliner 787-8.

20. Dreamliner we flocie Air India nosi malowanie sojuszu Star Alliance, jako pierwszy w świecie 787 / Zdjęcie: Boeing

Wczoraj w zakładach w Charleston przedstawiciele linii Air India odbrali 20. Boeinga 787-8. Samolot wyróżnia się malowaniem w barwach sojuszu Star Alliance (Air India w Star Alliance, 2014-07-11).

Narodowy przewoźnik Indii zamówił łącznie 27 Dreamlinerów. Koncern z Seattle dostarczy Hindusom jeszcze jednego 787-8. Wszystkie samoloty przystosowane są do przewozu 18 pasażerów w klasie biznes i 238 w klasie ekonomicznej.

Air India zamówiły także sześć większych Dreamlinerów 787-9, wykorzystując możliwość zmiany wcześniejszej  decyzji o zakupie wyłącznie 787-8. Zastąpią one w eksploatacji 3 Boeingi 777-200LR.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra