Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Trzeci SSJ 100 we flocie Red Wings

Lotnictwo cywilne, 03 kwietnia 2015

Linie Red Wings odebrały wczoraj trzeci samolot Suchoj Superjet 100.

Zdjęcie: GSS

Rosyjskie linie lotnicze Red Wings odebrały trzeci samolot komunikacji regionalnej Suchoj Superjet 100 (SSJ 100). Samolot, przystosowany do przewozu 93 osób w konfiguracji dwuklasowej i noszący znaki rejestracyjne RA-89001, został wczoraj dostarczony do hubu przewoźnika w porcie lotniczym Moskwa-Domodiedowo.

Posiadane przez Red Wings dwa inne samoloty tego typu, dostarczone na początku br. przez koncern Grażdanskije Samolioty Suchowo (GSS, Rozpoczęto montaż setnego SSJ 100, 2015-02-02), używane są do obsługi tras do Groznego, Machaczkały, Nalczyka, Ufy i Uljanowska. Niebawem siatka połączeń linii powiększy się o kolejne destynacje, m. in. Gelendżyk i Saratów.

Dwa SSJ 100, które eksploatowane są przez Red Wings od lutego, wylatały już ponad 500 h. Na ich pokładach przewieziono ponad 17 tys. pasażerów.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.