Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

MAKS 2013: Zakupy Red Wings

Lotnictwo cywilne, 30 sierpnia 2013

Rosyjskie linie lotnicze Red Wings podpisały porozumienia o zakupie 30 nowych samolotów, produkcji krajowej i zachodniej.

Obecnie flota Red Wings składa się z 8 Tupolewów Tu-204-100 / Zdjęcie: Red Wings

Umowy zawarte przez przewoźnika dotyczą nabycia 3 różnych typów, z napędem odrzutowym i turbośmigłowym. Kontrakt zawarty z Nowikombankiem opiewa na 10 Tupolewów Tu-204SM, które zostaną dostarczone w latach 2014-2015.

Z kolei list intencyjny podpisany z Iliuszyn Finans dotyczy leasingu 10 wąskokadłubowych Irkut MS-21. Dostawy będą realizowane w przybliżonym tempie 3 samolotów rocznie, do 2019.

To samo przedsiębiorstwo dostarczy także dla potrzeb Red Wings 10 turbośmigłowych Bombardierów Q400. Finalizacja umowy spodziewana jest w przyszłym roku, po ustaleniu szczegółów dotyczących utworzenia w Rosji linii montażu końcowego samolotów tego typu (MAKS 2013: Rosjanie kupują Q400, 2013-08-29). Najprawdopodobniej będzie ona zlokalizowana w specjalnej strefie ekonomicznej w pobliżu Ulianowska.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.