Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Półmilionowy pasażer w Lublinie

Lotnictwo cywilne, 23 lipca 2015

Port Lotniczy Lublin-Świdnik obsłużył dziś półmilionowego pasażera.

Półmilionowy pasażer Portu Lotniczego Lublin-Świdnik, p. Elżbieta Słonina, przyleciała dziś z Londynu-Luton, na pokładzie samolotu linii Wizz Air / Zdjęcie: Port Lotniczy Lublin-Świdnik

Szczęśliwa pasażerka, p. Elżbieta Słonina, przyleciała do Lublina z Londynu-Luton, na pokładzie samolotu linii Wizz Air. Na miejscu powitali ją przedstawiciele przewoźnika i pracownicy Portu Lotniczego Lublin. Pani Elżbieta otrzymała od Wizz Air voucher na zakup biletów o wartości 500 zł i komplet walizek od dyrekcji lotniska.

Cieszy nas rosnąca liczba podróżnych, korzystających z lubelskiego lotniska. Znaczną część tego ruchu obsługują linie Wizz Air, z którymi ściśle współpracujemy i analizujemy możliwości rozwoju kolejnych połączeń. Nowe trasy otwierane przez tego przewoźnika i uruchomienie bazy operacyjnej pokazują, że nasze lotnisko ma duży potencjał – powiedział Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Wiosną węgierski przewoźnik zapowiedział otwarcie w Świdniku 21. bazy operacyjnej, będącej zarazem 6. w Polsce (Wizz Air otwiera bazę w Lublinie, 2015-04-01). Wydarzenie zbiegnie się w czasie z uruchomieniem nowych połączeń do: Brukseli-Charleroi, Doncaster-Sheffield i Glasgow. Wizz Air wykonuje już z Lublina loty do Londynu-Luton, Oslo-Torp i Sztokholmu-Skavsta.

 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.