Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Wizz Air zwiększają ilość lotów z Polski

Lotnictwo cywilne, 09 lutego 2015

W związku z zaprzestaniem działalności Eurolotu, niskokosztowe linie Wizz Air zwiększają liczbę połączeń na niektórych trasach z Polski.

Zdjęcie: Wizz Air

Ponieważ od 1 kwietnia polskie linie regionalne Eurolot zaprzestają działalności operacyjnej (Koniec działalności Eurolotu , 2015-02-06), inny przewoźnik działający w naszym kraju ogłosił wzrost liczby połączeń. Dzisiaj Wizz Air poinformował o zwiększeniu ilości lotów, dostępnych dla polskich podróżnych.

Jak powiedział Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air: Oferujemy niskokosztowe rozwiązania dla pasażerów dotkniętych decyzją Eurolotu, zwiększając liczbę lotów na niektórych trasach. W związku z tym połączenia z Katowic do Eindhoven i z Warszawy do Dortmundu będą realizowane codziennie.

Do pięciu tygodniowo zwiększona zostanie liczba rejsów z Gdańska do Eindhoven (od poniedziałku do piątku, Rozwój bazy Wizz Air w Gdańsku, 2015-01-15) i do Turku (wtorek, środa, czwartek, sobota, niedziela). Połączenia z Gdańska do Mediolanu-Bergamo wykonywane będą dwa razy w tygodniu (poniedziałek i piątek).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.