Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wizz Air zwiększają ilość lotów z Polski

Lotnictwo cywilne, 09 lutego 2015

W związku z zaprzestaniem działalności Eurolotu, niskokosztowe linie Wizz Air zwiększają liczbę połączeń na niektórych trasach z Polski.

Zdjęcie: Wizz Air

Ponieważ od 1 kwietnia polskie linie regionalne Eurolot zaprzestają działalności operacyjnej (Koniec działalności Eurolotu , 2015-02-06), inny przewoźnik działający w naszym kraju ogłosił wzrost liczby połączeń. Dzisiaj Wizz Air poinformował o zwiększeniu ilości lotów, dostępnych dla polskich podróżnych.

Jak powiedział Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air: Oferujemy niskokosztowe rozwiązania dla pasażerów dotkniętych decyzją Eurolotu, zwiększając liczbę lotów na niektórych trasach. W związku z tym połączenia z Katowic do Eindhoven i z Warszawy do Dortmundu będą realizowane codziennie.

Do pięciu tygodniowo zwiększona zostanie liczba rejsów z Gdańska do Eindhoven (od poniedziałku do piątku, Rozwój bazy Wizz Air w Gdańsku, 2015-01-15) i do Turku (wtorek, środa, czwartek, sobota, niedziela). Połączenia z Gdańska do Mediolanu-Bergamo wykonywane będą dwa razy w tygodniu (poniedziałek i piątek).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra