Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wizz Air otwiera bazę w Lublinie

Lotnictwo cywilne, 01 kwietnia 2015

Węgierskie linie otworzą 6. bazę w Polsce, na lotnisku w Lublinie.

Zdjęcie: Maciej Danielkiewicz

Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły dziś  otwarcie 21. bazy operacyjnej, będącej zarazem 6. w Polsce. 14 września w porcie lotniczym Lublin-Świdnik pojawi się pierwszy  Airbus A320 w barwach węgierskiego przewoźnika.

Tego samego dnia zainaugurowane zostanie połączenie do Brukseli-Charleroi, które obsługiwane będzie w poniedziałki i piątki. 15 września rozpoczną się loty do Doncaster-Sheffield. Będą one wykonywane we wtorki, czwartki i soboty. Natomiast od 16 września realizowane będą rejsy do Glasgow. Samoloty Wizz Air będą latały ze Świdnika do Szkocji dwa razy w tygodniu, we środy i niedziele.

Oprócz tego zwiększona zostanie tygodniowa częstotliwość lotów z Lublina do dwóch innych miast. Od 15 września wykonywanych będzie 7, zamiast 5, rejsów do Londynu-Luton, a od 21 grudnia, z 3 do 4 wzrośnie liczba połączeń do Oslo-Torp.

Dodatkowo Wizz Air ogłosił uruchomienie, także od 15 września, nowego połączenie z Wrocławia do Sztokholmu-Skavsta i całorocznych rejsów z Poznania do Mediolanu-Bergamo. Obecnie Wizz Air oferują z 7 polskich lotnisk 113 tras do 20 krajów (Wizz Air zwiększają ilość lotów z Polski, 2015-02-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.