Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Jubileusze Ryanaira

Lotnictwo cywilne, 10 października 2015

Irlandzki przewoźnik obchodził dwa jubileusze w polskich portach, związane z liczbą przewiezionych pasażerów.

Jubileuszową, 7-milionową pasażerką Ryanaira w porcie we Wrocławiu była p. Bożena Milne (z lewej) / Zdjęcie: Ryanair

Ryanair ogłosił 7 października, że od 2005 przewiózł 2,5 miliona osób na trasach z / do portu lotniczego im. Władysława Reymonta w Łodzi. 2,5-milionowym pasażerem był pan Radosław Krysiński, który podróżował wraz z żoną do Londynu. Pan Radosław otrzymał pamiątkowe upominki od portu w Łodzi i dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair.

Dzień później towarzystwo z Irlandii świętowało przewiezienie 7 mln podróżnych z / do portuy lotniczego Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika (Nowe trasy Rynaira z Wrocławia , 2015-09-23). Tym razem jubileuszową pasażerką była pani Bożena Milne, udająca się z Londynu na weekend w okolice Jeleniej Góry. Pani Bożena także otrzymała upominek od wrocławskiego portu i dwa bilety Ryanair, na podróż w dwie strony.

Przewoźnik planując wejście do Polski, dostrzegł potencjał rozwoju właśnie we Wrocławiu, a po kolejnych inwestycjach widać, że na stałe związał się z tutejszym lotniskiem, którego możliwości wciąż są dla Ryanaira ogromne. Siedem milionów pasażerów ogromnie cieszy, a także pokazuje olbrzymi postęp, jaki przez lata wypracowały linie Ryanair we Wrocławiu – powiedział Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

W tym roku do końca września przewoźnik obsłużył już blisko 859 tys. pasażerów – to stanowi aż 40% liczby podróżnych w 2014 w naszym porcie. Popularne trasy irlandzkiego przewoźnika to oczywiście Wyspy Brytyjskie, ale też duże metropolie Europy, np. Barcelona, Rzym, Bolonia, Paryż. Najwięcej pasażerów podróżuje na trasie to Londynu-Stansted, ale w statystykach niewiele ustępuje mu Warszawa-Modlin – dodał Dariusz Kuś.

Ryanair obecnie oferuje połączenia z 11 miast w Polsce na 134 trasach. W ofercie na lato 2016 znalazło się aż 9 nowych połączeń, w tym m. in. z Modlina do Malagi, Kolonii i Göteborga, z Krakowa do Bristolu, na Teneryfę i Gran Canarię, z Gdańska na Maltę, a z Wrocławia do Wenecji i na Teneryfę. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonym udoskonaleniom liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać – skomentowała Olga Pawlonka z Ryanaira (Więcej połączeń Ryanaira z Gdańska, 2015-09-24).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.