Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ryanairem z Modlina do Malagi

Lotnictwo cywilne, 30 kwietnia 2015

Irlandzki przewoźnik ogłosił uruchomienie połączenia pomiędzy Modlinem i Malagą.

Zdjęcie: Port lotniczy Warszawa-Modlin

Niskokosztowe linie z Irlandii, Ryanair ogłosiły wczoraj uruchomienie kolejnego połączenia z portu lotniczego Warszawa-Modlin. Nową destynacją jest hiszpańska Malaga. Rejsy na tej trasie rozpoczną się 27 października i będą wykonywane dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty. – Irlandzki przewoźnik dynamicznie rozszerza ofertę z Mazowsza i cieszymy się, że możemy zaoferować 29 połączeń podczas tegorocznej zimy, w tym 6 nowych tras do Malagi, Alicante, Anten, Kopenhagi, Kolonii i Lizbony –  skomentowała wydarzenieKatarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair.

Co szczególnie ważne dla podróżnych, od kilku dni irlandzkie towarzystwo wprowadziło nowe opłaty za transport sprzętu sportowego, dzieląc je na różne kategorie. Za przewóz roweru, deski surfingowej, czy kajaka trzeba zapłacić 60 euro w jedną stronę. Koszt przewozu nart wynosi 40 euro w jedną stronę, a torby do golfa, wędki, kuli do kręgli, rakiety do tenisa, czy kija hokejowego to 30 euro w jedną stronę.

 – To ostatnia z serii zmian wprowadzonych przez Ryanair w celu poprawy jakości obsługi klienta w ramach programu Always Getting Belter. Ryanair planuje wprowadzić dalsze ulepszenia w 2015, takie jak: nową stronę internetową oraz aplikację mobilną, nowe wnętrza kabiny, nowe mundury załogi pokładowej i menu pokładowe, a także obniżone opłaty lotniskowe i nowy serwis z opisem destynacji oraz porównywarkę cen biletów lotniczych – powiedziałKenny Jacobs, dyrektor marketingu Ryanair (Ryanair walczy o klientów, 2015-03-05).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra