Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Ryanairem z Modlina do Malagi

Lotnictwo cywilne, 30 kwietnia 2015

Irlandzki przewoźnik ogłosił uruchomienie połączenia pomiędzy Modlinem i Malagą.

Zdjęcie: Port lotniczy Warszawa-Modlin

Niskokosztowe linie z Irlandii, Ryanair ogłosiły wczoraj uruchomienie kolejnego połączenia z portu lotniczego Warszawa-Modlin. Nową destynacją jest hiszpańska Malaga. Rejsy na tej trasie rozpoczną się 27 października i będą wykonywane dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty. – Irlandzki przewoźnik dynamicznie rozszerza ofertę z Mazowsza i cieszymy się, że możemy zaoferować 29 połączeń podczas tegorocznej zimy, w tym 6 nowych tras do Malagi, Alicante, Anten, Kopenhagi, Kolonii i Lizbony –  skomentowała wydarzenieKatarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair.

Co szczególnie ważne dla podróżnych, od kilku dni irlandzkie towarzystwo wprowadziło nowe opłaty za transport sprzętu sportowego, dzieląc je na różne kategorie. Za przewóz roweru, deski surfingowej, czy kajaka trzeba zapłacić 60 euro w jedną stronę. Koszt przewozu nart wynosi 40 euro w jedną stronę, a torby do golfa, wędki, kuli do kręgli, rakiety do tenisa, czy kija hokejowego to 30 euro w jedną stronę.

 – To ostatnia z serii zmian wprowadzonych przez Ryanair w celu poprawy jakości obsługi klienta w ramach programu Always Getting Belter. Ryanair planuje wprowadzić dalsze ulepszenia w 2015, takie jak: nową stronę internetową oraz aplikację mobilną, nowe wnętrza kabiny, nowe mundury załogi pokładowej i menu pokładowe, a także obniżone opłaty lotniskowe i nowy serwis z opisem destynacji oraz porównywarkę cen biletów lotniczych – powiedziałKenny Jacobs, dyrektor marketingu Ryanair (Ryanair walczy o klientów, 2015-03-05).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.