Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przygotowania do budowy Successorów

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 12 października 2015

BAE Systems rozpoczęło przygotowania do budowy serii nowych strategicznych okrętów podwodnych.

Po 3 latach przygotowań w Barrow-in-Furness rozpoczęto przygotowania do budowy 4 strategicznych OP proj. Successor / Rysunek: British Forces News

Od kilku dni trwa rozbudowa stoczni BAE Systems w Barrow-in-Furness na północy Anglii. Pierwszy etap prac, który potrwa do końca 2017, będzie kosztował inwestorów ok. 170 mln GBP (ok. 969 mln zł). Ogółem prace infrastrukturalne pochłoną 300 mln GBP (1,7 mld zł).

Ogłoszony przed rokiem plan przebudowy zakładów w Barrow-in-Furness m.in. zakłada powstanie nowej kadłubowni i warsztatów, a także pogłębienie istniejących już basenów portowych. Przygotowania do prac infrastrukturalnych zajęły 3 lata (Rozbudowa zakładów w Barrow-in-Furness, 2014-03-14).

Począwszy od 2017 w stoczni Barrow-in-Furness wytwarzane będą nowe brytyjskie strategiczne OP proj. Successor. Okręty zastąpią w linii obecnie eksploatowane jednostki typu Vanguard (Problemy Royal Navy, 2015-05-11; Brytyjskie strategiczne OP w Gibraltarze?, 2015-04-28). Wielka Brytania zakupi 4 takie okręty. Pierwszy z nich ma rozpocząć służbę w 2028 (Ostatnie prace nad projektem Successorów, 2015-03-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.