Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Setny Boeing dla Copa Airlines

Lotnictwo cywilne, 23 listopada 2015

Panamski przewoźnik odebrał 100. samolot wyprodukowany dla niego przez Boeinga.

Na kadłub jubileuszowego Boeinga dostarczonego Copa Airlines, naniesiono z tej okazji okolicznościowe malowanie / Zdjęcie: Boeing

W piątek w Seattle odbyła się uroczystość przekazania setnego Boeinga przeznaczonego dla panamskiego towarzystwa Copa Airlines. Samolot ten symbolizuje stały rozwój naszych linii przez 68 lat historii, a także polepszanie połączeń Panamy ze światem – powiedział prezes Copa Airlines Pedro Heilbron.

Jubileuszowy statek powietrzny to 737-800, wydzierżawiony od SMBC Aviation Capital. Po ceremonii samolot, noszący okolicznościowe malowanie, odleciał do bazy w Panama City.

Compañía Panameña de Aviación, nazywane w skrócie Copa Airlines, to narodowy przewoźnik Panamy. Loty międzynarodowe wykonuje od 1965. Obecnie linie obsługują połączenia do 75 portów Ameryki Północnej i Południowej i na Karaibach. Hubem towarzystwa jest port lotniczy Panama-Tocumen.

Flota linii składa się z 13 Boeingów 737-700 i 64 737-800 oraz 26 Embraerów 190. Ich średni wiek to niecałe 6 lat. W kwietniu br. panamski przewoźnik zamówił 61 Boeingów 737 Max (Panamskie linie Copa zamówiły 61 Boeingów 737, 2015-04-11).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.