Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

60 Airbusów dla Spring Airlines

Lotnictwo cywilne, 04 grudnia 2015

Niskokosztowy przewoźnik z ChRL zamówił 60 samolotów wąskokadłubowych Airbusa, za ponad 6 mld USD.

Zdjęcie: Spring Airlines

Spring Airlines z ChRL ogłosiły zamiar zakupu 60 samolotów wąskokadłubowych, produkowanych przez koncern z Tuluzy. Zamówienie obejmuje 45 A320neo i 15 A321neo. Wartość transakcji to 6,3 mld USD (ok. 25,5 mld zł).

Wybór silników dla samolotów zostanie dokonany w późniejszym terminie. Decyzja musi być następnie zatwierdzona przez rząd w Pekinie.

Nowe Airbusy trafią do eksploatacji w latach 2019-2023. Zakup zostanie spłacony z funduszy własnych, pożyczek bankowych i/lub innych instrumentów finansowych.

Obecnie Spring Airlines eksploatują 52 A320ceo. Portfel zamówień przewoźnika obejmuje jeszcze 8 samolotów tego typu (50. A320 dla Spring Airlines, 2015-02-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra