Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

50. A320 dla Spring Airlines

Lotnictwo cywilne, 12 lutego 2015

Niskokosztowe linie Spring z ChRL odebrały 50. samolot Airbus A320.

Jubileuszowy, 50. A320 należący do Spring Airlines / Zdjęcie: Airbus

W zakładach Airbusa w Tianjin dostarczono jubileuszowy, 50. samolot dla Spring Airlines. Jest on zarazem 210. statkiem powietrznym z rodziny A320, zmontowanym w Tianjin (200. Airbus z Tianjin, 2014-12-04).

Spring Airlines są pierwszym niskokosztowym przewoźnikiem z ChRL. W kwietniu br. będą obchodziły 10-lecie istnienia. Od początku linie eksploatują samoloty Airbusa – A320, których średni wiek to niecałe 4 lata.

A320 należące do Spring Airlines przystosowane są do przewozu 180 pasażerów w konfiguracji jednoklasowej. Ich napęd stanowią silniki CFM 56.

Siatka połączeń linii obejmuje destynacje w ChRL oraz na terenie Kambodży, Republiki Chin, Singapuru, Tajlandii  i Wietnamu. Hubami są międzynarodowe porty lotnicze Szanghaj-Pudong i Szanghaj-Hongqiao.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.