Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe połączenie z Lublina

Lotnictwo cywilne, 23 grudnia 2015

Wizz Air uruchomią loty z Lublina do Eindhoven.

Od marca przyszłego roku samoloty Wizz Air rozpoczną loty pomiędzy Lublinem i Eindhoven / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły otwarcie nowego kierunku z portu lotniczego w Lublinie do Eindhoven w Holandii. Nowe połączenie zacznie działać od 25 marca 2016.

Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. Jest to pierwsza trasa między Lublinem i Holandią, dostępna w ofercie Wizz Air (Półmilionowy pasażer w Lublinie, 2015-07-23).

Tamara Mshvenieradze, manager ds. komunikacji korporacyjnej Wizz Air powiedziała: Dzięki nowemu kierunkowi z Lublina do Eindhoven, Wizz Air wzbogacił swoją ofertę o bezpośrednie połączenie do Holandii. Jednocześnie, życzymy Polakom Wesołych Świąt i gorąco zapraszamy do turystycznych i biznesowych podróży naszymi nowoczesnymi samolotami (Nowe połączenie Wizz Air z Wrocławia, 2015-12-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.