Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zimowe połączenie Ryanaira do Mediolanu

Lotnictwo cywilne, 02 lutego 2016

Ryanair poinformował o uruchomieniu nowego połączenia z Gdańska do Mediolanu.

Loty z Gdańska do Mediolanu wykonywane będą 3 razy w tygodniu / Zdjęcie: Ryanair

Irlandzki przewoźnik poinformował dziś o uruchomieniu nowej trasy z Gdańska do Mediolanu. Połączenie będzie obsługiwane 3 razy w tygodniu. Loty rozpoczną się 1 listopada br. w ramach oferty na sezon zimowy (100 mln pasażerów Ryanaira, 2016-01-11). 

Aby uczcić uruchomienie naszej nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Gdańska do Mediolanu w cenie od 79 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż do 30 listopada 2016 r. dostępne są do wtorku 9 lutego do północy – powiedziała Olga Pawlonka z Ryanaira.  

W nowej zimowej ofercie Ryanaira znajdzie się również połączenie z Warszawy-Modlina do Tuluzy. Loty wykonywane będą od 1 listopada br. dwa razy w tygodniu, we środy i niedziele (Zimowe połączenie Ryanaira do Tuluzy, 2016-01-26).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.