Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Więcej tras Ryanaira z Poznania

Lotnictwo cywilne, 15 października 2015

Ryanair uruchomi dwie nowe trasy z portu lotniczego Poznań-Ławica.

Zdjęcie: Ryanair

Wczoraj informowaliśmy, że Ryanair otworzy nowe połączenia z Polski na grecką wyspę Korfu, m. in. z Poznania (Ryanair uruchamia loty z Polski na Korfu, 2015-10-14). Dziś irlandzkie towarzystwo anonsowało uruchomienie kolejnych rejsów z międzynarodowego portu lotniczego Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego.

Połączenie z Poznania na Korfu będzie realizowane od 29 kwietnia 2016, raz w tygodniu, co piątek. Nowością jest natomiast połączenie na Maltę. Rejsy na tę śródziemnomorską wyspę odbywać się będą w poniedziałki i piątki, począwszy od 28 marca 2016.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.