Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Ryanair uruchamia loty z Polski na Korfu

Lotnictwo cywilne, 14 października 2015

Niskokosztowe towarzystwo z Irlandii uruchomi 4 połączenia z polskich portów na grecką wyspę Korfu.

Zdjęcie: Ryanair

Ryanair ogłosił dziś uruchomienie 4 nowych połączeń z Polski na grecką wyspę Korfu. Będą one realizowane od 1 maja 2016, w ramach rozkładu lotów na sezon letni (Jubileusze Ryanaira , 2015-10-10, Letnie trasy Ryanaira , 2015-09-20). Korfu to górzysta wyspa w Grecji, leżąca w północnej części Morza Jońskiego, u wybrzeży Albanii. W latach 1960. jako jedna z pierwszych stała się turystyczną atrakcją. Obecnie co roku Korfu odwiedza ponad milion turystów.

Polscy podróżni będą mogli dotrzeć na Korfu z czterech portów lotniczych: Katowic, Poznania, Rzeszowa i Warszawy-Modlina. Rejsy z Rzeszowa wykonywane będą w niedziele, a z Katowic i Warszawy - w poniedziałki.

Od 1 kwietnia 2016 port lotniczy na Korfu stanie się 75. bazą Ryanair. Stacjonować tam będzie jeden Boeing 737-800. Pozwoli to na uruchomienie 11 nowych tras.

Oprócz wspomnianych już lotów do Polski realizowane będą połączenia do Birmingham, Kolonii, Pizy, Rzymu-Fiumicino i Wenecji-Treviso (2 x w tygodniu) oraz Bratysławy i Budapesztu (1 x tygodniowo). Zwiększona zostanie także liczba rejsów do Brukseli i East Midlands (z 1 do 2 tygodniowo) oraz do Londynu-Stansted i Mediolanu-Bergamo (z 4 do 5 w tygodniu).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.