Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Baza Wizz Air w Kutaisi

Lotnictwo cywilne, 17 lutego 2016

Wizz Air ogłosił dziś otwarcie bazy na międzynarodowym lotnisku w gruzińskim Kutaisi.

Od września Wizz Air uruchomi 7 nowych tras z Kutaisi / Zdjęcie: Wizz Air

Linie Wizz Air ogłosiły dziś otwarcie bazy w międzynarodowym porcie lotniczy w Kutaisi we wrześniu 2016.  Będzie tam stacjonował pojedynczy samolot Airbus A320. Jednocześnie zostaną wprowadzone do oferty nowe połączenia. Wizz Air rozpoczęły swoją działalność w Kutaisi w 2012 i do tej pory przewiozła ponad 0,5 mln pasażerów. 

Uroczyste ogłoszenie uruchomienia nowej bazy nastąpiło dzisiaj podczas konferencji prasowej w Tbilisi. Gościem specjalnym był wicepremier, minister gospodarki i zrównoważonego rozwoju Gruzji Dimitri Kumsishvili i dyrektor korporacyjny Wizz Air Owain Jones.

Jest mi niezmiernie miło powitać Wizz Air na otwarciu bazy linii w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Kutaisi. […] Jesteśmy przekonani, że port lotniczy w Kutaisi będzie skutecznie wspierał operacje Wizz Air, co korzystnie wpłynie na rozwój turystyki w naszym kraju, i umożliwi gruzińskim pasażerom obniżenie kosztów podróży do wielu europejskich miast – powiedział wicepremier Dimitri Kumsishvili.

Jesteśmy szczęśliwi, że Wizz Air ma pozytywny wpływ nie tylko na kulturę i turystykę, ale także na rozwój gospodarczy Kutaisi. […] Otwarcie nowej bazy i zatrudnienie lokalnej społeczności przyniesie obopólne korzyści dla Gruzji i Wizz Air – dodałOwain Jones.

23 września zainaugurowane zostaną loty do Berlina-Schönefeld i Monachium-Memmingen, które wykonywane będą w poniedziałki i piątki. Następnego dnia rozpocznie się obsługa połączeń do Salonik (wtorki, czwartki i soboty) oraz do Larnaki i Sofii (wtorki, soboty). Od 25 września realizowane będą połączenia do Mediolanu-Bergamo i Dortmundu (środy, niedziele). Wraz z nowymi połączeniami, siatka Wizz Air z Gruzji obejmie 11 tras do 8 krajów (Wizz uruchomi trasę do Porto, 2016-02-11, Trasy Wizz Air na Sardynię , 2016-01-26).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.