Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Code-share pomiędzy Emirates i S7

Lotnictwo cywilne, 07 marca 2016

Linie Emirates i S7 podpisały umowę w sprawie wspólnej obsługi lotów na terenie FR.

Dzięki porozumieniu code-share z S7 pasażerowie Emirates będą mieli do dyspozycji 30 nowych tras na terenie FR / Zdjęcie: S7

Emirates i S7 ogłosiły podpisanie umowy code-share. Dzięki niej linie ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich będą przewozić pasażerów z biletami wystawionymi przez przewoźnika z FR i odwrotnie.

Obydwa towarzystwa współpracują ze sobą od 2003, a w 2008 rozszerzyły dwustronną umowę. W ramach nowego porozumienia do siatki Emirates dołączy 30 nowych tras obsługiwanych przez S7 na terytorium FR, a także połączenie S7 z Dubaju do Nowosybirska, realizowane dwa razy w tygodniu. Ponadto kod S7 znajdzie się w numerze lotu z Dubaju do Moskwy, obsługiwanego przez Emirates.

Dzięki rozszerzonemu porozumieniu powstanie także bezpośrednie połączenie, opatrzone kodem Emirates, między Sankt Petersburgiem a Moskwą, dzięki czemu podróżni będą mogli odwiedzić dwa największe miasta Rosji w ramach jednego planu podróży. Dotychczas Emirates podpisały umowy code-share z wieloma partnerami na całym świecie, w tym m. in. Qantas, Jetstar i Jet Blue (Emirates zawitają do Rangunu i Hanoi, 2016-02-28).

Od 15 listopada 2010 linie S7 (dawniej Sibir) są pełnoprawnym członkiem sojuszu Oneworld (SriLankan w sojuszu oneworld, 2014-04-30). Obecnie S7 wykonują loty z portu lotniczego Moskwa-Domodiedowo do ponad 80 miast. Ich flota składa się z 20 Airbusów A319, 19 A320, 4 A321, 13 Boeingów 737-800 i dwóch 767-300ER (Odmłodzenie floty S7, 2008-09-10).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra