Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Początek zmiany barw US Airways

Lotnictwo cywilne, 31 stycznia 2014

Dziś do eksploatacji w liniach American wszedł pierwszy samolot przemalowany z barw US Airways.

Pierwszy samolot dawnych US Airways, A319, przemalowany w nowe barwy / Zdjęcie: American Airlines

Jak wiadomo, od grudnia ub. r. na rynku funkcjonują nowe linie lotnicze American, powstałe w wyniku połączenia starych American i US Airways. W związku z tym zaistniała konieczność przemalowania floty tych ostatnich w nowe barwy.

Plebiscyt, w którym pracownicy towarzystwa wybierali nowy schemat malowania zakończył się na początku br. Po nim rozpoczęto unifikację barw floty (Wybrano malowanie American, 2014-01-03).

Jako pierwszy samolot dawnych US Airways nowe malowanie otrzymał Airbus A319, noszący znaki rejestracyjne N700UW. Usunięcie starej powłoki lakierniczej, piaskowanie, mycie i nałożenie nowej farby na płatowiec zajęło 13 dni. A319 w nowym malowaniu wykonał inauguracyjny rejs na trasie z Charlotte-Douglas do portu lotniczego Nowy Jork-LaGuardia.  

Na nowe malowanie oczekuje 640 samolotów byłych US Airways. Szefowie towarzystwa przewidują, że do połowy br. nowe barwy zostaną naniesione na ponad 275 spośród nich. Co ciekawe, samoloty zamówione przez US Airways przed połączeniem trafią do floty już w nowym malowaniu.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.