Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Heli-Expo 2014: Kolejne EC175 dla NVH

Lotnictwo cywilne, 25 lutego 2014

Belgijskie przedsiębiorstwo NVH zamówiło 6 kolejnych śmigłowców EC175.

Zdjęcie: Airbus Helicopters

W trakcie wystawy Heli-Expo, trwającej obecnie w Anaheim w Kalifornii, Airbus Helicopters i Noordzee Helicopters Vlaanderen (NHV) podpisały umowę kupna 6 dodatkowych śmigłowców EC175 (EC175 bije rekordy , 2013-11-18). W ten sposób liczba  zamówionych przez NHV wiropłatów tego typu wzrosła do 16. Pierwszy kontrakt, wartości 150 mln euro (ok. 624 mln zł) został zawarty w 2012.

NHV, zlokalizowane w Ostendzie w Belgii, specjalizuje się w usługach biznesowych dla lotnictwa. Jego śmigłowce bazują w 9 krajach w Europie, Afryce i Ameryce Pd. NHV wykonuje misje transportu osób i ładunków na morskie platformy wiertnicze zajmujące się wydobyciem ropy naftowej i gazu ziemnego, transportu pilotów morskich oraz świadczy usługi dla użytkowników farm wiatrowych, agencji rządowych i szpitali.

Dostawa pierwszego EC175 dla NHV zaplanowana jest w późniejszym terminie bieżącego roku.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.