Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

A380 ląduje w Birmingham

Lotnictwo cywilne, 30 marca 2016

Samolot w barwach Emirates obsługuje kolejne regularne połączenie.

Birmingham to 38. kierunek obsługiwany przez A380 / Zdjęcie: Emirates

W niedzielę w Birmingham wylądował Airbus 380 linii Emirates. W ten sposób zainaugurowano nowe regularne połączenie do miasta w środkowej Anglii, obsługiwane przez największy samolot pasażerski świata (A380 wyląduje w Wiedniu, 2016-03-15, Nowe fotele Emirates , 2016-03-10).

Przewoźnik z ZEA lata do Birmingham już od kilkunastu lat. Pierwsze codzienne połączenie uruchomiono w grudniu 2000. Ze względu na ogromne zapotrzebowanie na usługi Emirates w regionie, z Birmingham do Dubaju wylatują obecnie 3 samoloty dziennie.

Nowe połączenie będzie obsługiwać A380 w konfiguracji dwuklasowej, który może zabrać na pokład łącznie 615 osób. Dzięki temu oferowanie na trasie wzrośnie o 261 miejsc. Birmingham to 38. kierunek obsługiwany przez A380 Emirates. Samolot wylatuje z Dubaju o 7:45, a do Anglii przylatuje o 11:35.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.