Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Zumwalt zakończył pierwszy etap testów

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 22 kwietnia 2016

Nowy niszczyciel rakietowy US Navy powrócił do Bath po zakończeniu pierwszego etapu testów odbiorczych.

U wybrzeży stanu Maine przeprowadzono pierwszy etap prób odbiorczych niszczyciela rakietowego USS Zumwalt. Realizowano je pod nadzorem specjalistów z Board of Inspection and Survey / Zdjęcie: USN

Przez ostatnie dwa dni niszczyciel rakietowy USS Zumwalt (DDG 1000), typu Zumwalt poddawany był serii intensywnych testów odbiorczych. Realizowano je pod nadzorem specjalistów z Board of Inspection and Survey (INSURV), współpracujących z producentem jednostki stocznią General Dynamics Bath Iron Works (Próby odbiorcze Zumwalta, 2016-04-21).

W trakcie morskiego etapu testów ocenie poddano funkcjonowanie podstawowych systemów pokładowych, w tym układu pędnego, urządzeń łączności, modułów nawigacji satelitarnej i systemów samoobrony. W najbliższych dniach specjaliści z INSURV dokonają analizy wyników prób i na ich podstawie opracują plan kolejnego etapu testów odbiorczych. W tym czasie producent jednostki będzie mógł usunąć wszelkie usterki i błędy konstrukcyjne, wykryte w ciągu ostatnich 2 dni.

USS Zumwalt jest pierwszym z serii 3 niszczycieli rakietowych typu Zumwalt. Jednostka powinna zostać przyjęta do służby w 2. połowie br. Okręt będzie stacjonował w Naval Base San Diego w Kalifornii. W Bath kontynuowane są prace nad pozostałymi dwiema jednostkami, przyszłymi USS Michael Monsoor (DDG 1001) i USS Lyndon B Johnson (DDG 1002). Pierwszy z okrętów jest już ukończony w 90%. Budowa 2. z nich jest zaawansowana w połowie .


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.