Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozwój Zumwaltów

Marynarka wojenna, 12 lutego 2016

Raytheon podsumował pierwszy etap testów morskich niszczyciela rakietowego USS Zumwalt.

USS Zumwalt przygotowuje się do 2. etapu testów morskich. Okręt powinien uzyskać wstępną zdolność operacyjną w 2016 / Zdjęcie: Raytheon

US Navy i przedstawiciele przemysłu zbrojeniowego zaangażowani w budowę serii niszczycieli rakietowych typu Zumwalt pozytywnie ocenili pierwszy etap testów morskich (Alpha Trials) USS Zumwalt (DDG 1000, US Navy zwiększa stan posiadania, 2014-04-14). W ciągu tygodnia prób, realizowanych u wybrzeży stanu Maine, ocenie poddano funkcjonowanie podstawowych urządzeń pokładowych okrętu, w tym elementów układu pędnego, systemów obserwacji i analizy otoczenia, a także zarządzania walką.

W lutym okręt powinien rozpocząć kolejną serię testów morskich. Wkrótce potem US Navy rozpocznie próby odbiorcze, które zapowiedziano na marzec. Z kolei w kwietniu USS Zumwalt powinien znaleźć się w składzie amerykańskiej floty.

W należącej do General Dynamics stoczni Bath Iron Works kontynuowana jest praca nad kolejnymi 2 niszczycielami rakietowymi typu Zumwalt, przyszłymi USS Michael Monsoor (DDG 1001) i USS Lyndon B Johnson (DDG 1002). Pierwszy z okrętów jest już ukończony w ok. 90%. Prace nad 2. z nich są zaawansowane niemal w połowie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.