Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A330 dla Tianjin Airlines

Lotnictwo cywilne, 06 maja 2016

Do floty Tianjin Airlines dołączył pierwszy Airbus A330. Wkrótce samolot rozpocznie obsługę połączeń międzynarodowych.

Powitanie pierwszego A330-200 Tianjin Airlines w porcie lotniczym Tiencin-Binhai / Zdjęcie: Tianjin Airlines

Wczoraj w międzynarodowym porcie lotniczym Tiencin-Binhai wylądował pierwszy Airbus A330-200 należący do miejscowego przewoźnika – Tianjin Airlines. Samolot nosi barwy macierzystych Hainan Airlines. Jest przystosowany do przewozu 18 pasażerów w klasie biznes i 242 w klasie ekonomicznej.

Już jutro A330-200, noszący znaki rejestracyjne B-6089, wyruszy w podróż do Kunmingu i Chengdu. Natomiast od 13 czerwca rozpocznie obsługę połączenia do Moskwy, a 25 czerwca zainauguruje rejsy do Londynu, via Chongqing.

Tianjin Airlines aktualnie eksploatują 66 Embraerów (50 E190/195 i 16 ERJ-145) i 22 Airbusy A320. W br. do floty dołączy 15 nowych samolotów, w tym 3 A330, a z użytku wycofane zostaną 4 ERJ-145 (Pierwsze E195 dla Tianjin Airlines, 2015-12-22). 

W ciągu następnych 5 lat chińskie linie zamierzają pozyskać co najmniej 10 A330. Posłużą one do obsługi nowych połączeń międzynarodowych do Los Angeles, San Francisco, Melbourne, Phuket i Ułan Bator.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.