Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Polskie filmy w samolotach Lufthansy

Lotnictwo cywilne, 26 maja 2016

Z początkiem czerwca pasażerowie Lufthansy będą mogli obejrzeć podczas lotu pakiet polskich filmów. 

System rozrywki pokładowej dostępny jest w 108 samolotach floty międzykontynentalnej Lufthansy i zawiera ponad 100 filmów w 8 wersjach językowych. Od 1 czerwca będzie można obejrzeć także 5 filmów w polskiej i angielskiej wersji językowej / Zdjęcie: Lufthansa

Od 1 czerwca na pokładach samolotów niemieckiego przewoźnika będzie można obejrzeć 5 filmów w polskiej oraz angielskiej wersji językowej. Są to laureaci Oscarów: Ida w reż. Pawła Pawlikowskiego i Piotruś i wilk   w reż. Suzie Templeton oraz  nagrodzony za najlepszą reżyserię na 28. Warszawskim Festiwalu Filmowym – Imagine w reż. Andrzeja Jakimowskiego, zwycięzca Konkursu Filmów Dokumentalnych podczas 36. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Moskwie – Deep Love w reż. Jana P. Matuszyńskiego, a także nagradzany na festiwalach i lubiany przez widzów film Waldemara Krzystka 80 milionów. Lufthansa jest kolejnym partnerem włączający się w projekt Picture Poland, który jest pierwszym na świecie projektem mającym na celu promocję kinematografii jednego państwa w  liniach lotniczych. 

To dla nas wielka satysfakcja, że filmy polskich twórców będzie można obejrzeć w samolotach tak renomowanego i cenionego przez pasażerów przewoźnika jak Lufthansa. Pięć wybranych tytułów to produkcje reprezentatywne dla polskiej kinematografii ostatnich lat. To filmy, które odniosły międzynarodowy sukces oraz zyskały uznanie i popularność wśród widzów – powiedziała Magdalena Sroka, dyrektor Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Bardzo cieszymy się, że polskie filmy wzbogacą naszą szeroką ofertę ponad 100 filmów w 9 językach. Program rozrywki pokładowej Lufthansy gwarantuje świetną zabawę podczas podróży – zarówno na ekranie monitora w oparciu fotela na rejsach międzykontynentalnych, jak i w rozrywkowej aplikacji mobilnej Lufthansy podczas wybranych rejsów średniej długości. Nieustannie inwestujemy w nasz produkt pokładowy, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów – powiedział Frank Wagner reprezentujący grupę Lufthansa w Polsce.

Poprzez inicjatywę, jaką jest Picture Poland, Polski Instytut Sztuki Filmowej i Lufthansa umożliwiają licznej grupie odbiorców kontakt z tytułami reprezentującymi różne rodzaje i gatunki filmowe. Dotarcie do tak licznej grupy widzów, jakimi są pasażerowie linii lotniczych, daje zupełnie nowe możliwości zwiększenia wiedzy – szczególnie u cudzoziemców – o tym, jak ważne i dobre filmy powstają w Polsce. Projekt jest finansowany z Programu Operacyjnego Promocja polskiego kina za granicą Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Lufthansa jest obecna w Polsce od 45 lat, natomiast w regionach od 23 lat. W sezonie letnim 2016 Lufthansa oferuje tygodniowo 249 połączeń do Frankfurtu i Monachium z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Lublina, Katowic, Rzeszowa i Bydgoszczy. Rejsy pomiędzy Polską a Niemcami obsługiwane są przez Airbusy A319, A320 i A321, Boeingi 737-300 i 737-500, Embraery E195 i E190 oraz Bombardiery CRJ700 i CRJ900. Najpopularniejszymi regionami, które wybierają polscy pasażerowie są Europa, Ameryka Północna oraz Azja-Pacyfik, a najpopularniejszymi kierunkami wśród polskich klientów są, oprócz Frankfurtu i Monachium – Nowy Jork, Lizbona i Barcelona (Nowy terminal w Monachium, 2016-04-23).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.