Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A350-900 dla Singapore Airlines

Lotnictwo cywilne, 03 marca 2016

Narodowy przewoźnik Singapuru odebrał pierwszy samolot komunikacyjny Airbus A350-900.

Pierwszy Airbus A350-900 linii Singapore Airlines / Zdjęcie: Airbus

W Tuluzie na południu Francji przekazano pierwszego Airbusa A350-900 zamówionego przez Singapore Airlines. Narodowy przewoźnik Singapuru zakupił 67 samolotów pasażerskich tego modelu. Siedem z nich zostanie dostarczonych w wersji Ultra-Long Range. Mają być one zdolne do wykonywania lotów na dystansie ponad 16 100 km, trwających ok. 19 godzin (Transkontynentalny A350-900, 2015-10-13).

Singapore Airlines zostały 5. użytkownikiem A350-900 na świecie. Singapurskie samoloty przystosowane są do przewozu 42 podróżnych w klasie Business, 24 w Premium Economy i 187 w Economy.

W najbliższych miesiącach singapurskie A350-900 będą obsługiwać połączenia do Kuala Lumpur i Dżakarty. W maju samoloty zaczną wykonywać codzienne loty do i z Amsterdamu, a w lipcu także do Düsseldorfu. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.