Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Emirates najlepszymi liniami na świecie

Lotnictwo cywilne, 13 lipca 2016

Emirates ogłoszono najlepszą linią lotniczą na świecie w 2016 w prestiżowym plebiscycie Skytrax World Airline Awards.

Emirates z tytułem najlepszej linii lotniczej na świecie w 2016, a także wyróżnieniem za najlepszy system rozrywki pokładowej i nagrodą dla najlepszego przewoźnika na Bliskim Wschodzie / Zdjęcie: Emirates

Nagrody w plebiscycie Skytrax World Airline Awards przyznawane są na podstawie wyników największego w branży badania zadowolenia pasażerów. W br. w plebiscycie wzięło udział 19,2 miliona pasażerów z ponad 104 krajów, którzy ocenili łącznie 280 przewoźników. W badaniu oceniane są standardy jakości głównych produktów i usług w branży lotniczej na podstawie 41 kluczowych wskaźników efektywności.

W br. tytuł najlepszej linii lotniczej na świecie otrzymały Emirates (Emirates świętują zakończenie sezonu , 2016-06-06). Przewoźnika wyróżniono też, po raz 12. z rzędu, za najlepszy system rozrywki pokładowej. Linie otrzymały też nagrodę dla najlepszego przewoźnika na Bliskim Wschodzie.

Sir Tim Clark, prezes linii Emirates, powiedział: – Czujemy się zaszczyceni prestiżowymi wyróżnieniami Skytrax. W naszej działalności zawsze kierujemy się dobrem klientów i robimy wszystko, aby zawsze i wszędzie zapewniać im najwyższy poziom obsługi na każdym etapie podróży. Stale inwestujemy w nasz produkt i usługi, zarówno naziemne, jak i pokładowe. Uważnie wysłuchujemy klientów i nieustannie dążymy do tego, żeby spełniać ich oczekiwania, a nawet je przechodzić. Fakt, że nagrody te są przyznawane bezpośrednio na podstawie opinii pasażerów to satysfakcjonujący i wspaniały wyraz uznania dla naszej ciężkiej pracy, którą włożyliśmy w stworzenie jakości Emirates.

Pierwszy plebiscyt zorganizowano 15 lat temu (Lufthansa najlepsza w Europie, 2008-08-27). W tym czasie linie Emirates zdobyły najwyższe wyróżnienie czterokrotnie. Pierwszą nagrodę przewoźnik otrzymał w 2001, a następne w 2002 i 2013. Ogółem od 2001 linie Emirates wygrały w plebiscycie Skytrax 20 tytułów.

Komentując nagrodę Prezes Skytrax Edward Plaisted stwierdził: – Wyróżnienie Emirates tytułem najlepszej linii lotniczej na świecie po raz czwarty to fantastyczne osiągnięcie i prawdziwy dowód popularności przewoźnika. Spełnienie oczekiwań tak szerokiej i zróżnicowanej grupy pasażerów nie należy do łatwych zadań, ale linie Emirates wciąż otrzymują od nich pochwały za ofertę produktów i usług we wszystkich klasach rezerwacyjnych. Szczególnym uznaniem wśród klientów cieszy się system rozrywki pokładowej Emirates, przy czym należy zauważyć, że podziw wzbudza nie tylko sama oferta kanałów, ale także najwyższej jakości sprzęt – zwłaszcza w samolotach A380.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.