Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Emirates świętują zakończenie sezonu

Lotnictwo cywilne, 06 czerwca 2016

7 samolotów Emirates, ozdobionych wizerunkami piłkarzy 7 czołowych europejskich klubów, wzbiło się w powietrze tego samego dnia, w ciągu kilku godzin.

Kompilacja startów samolotów Emirates, ozdobionych wizerunkami piłkarzy 7 czołowych europejskich klubów piłkarskich / Zdjęcie: Emirates

Celem przedsięwzięcia było okazanie wsparcia klubom piłkarskim sponsorowanym przez przewoźnika w związku ze zbliżającym się końcem sezonu.  Samoloty zostały ozdobione wizerunkami drużyn dla uczczenia współpracy Emirates z 6 legendarnymi klubami piłkarskimi, które łącznie zrzeszają ponad 1,5 mld kibiców na całym świecie.

Na 7 Airbusach A380 i Boeingach 777 zostały umieszczone herby i wizerunki piłkarzy podstawowych składów Arsenalu Londyn, Realu Madryt, Paris Saint-Germain, Hamburger SV, Benfiki Lizbona i AC Milan. Od chwili, gdy kalkomanie po raz pierwszy pojawiły się na 7 samolotach w 2015, wykonały łącznie ponad 1800 startów i lądowań, wylatując blisko 12 tys. godzin. Dzięki nim kibice piłkarscy z ponad 150 miast znajdujących się w siatce połączeń Emirates mogą podróżować za granicę w samolotach ozdobionych wizerunkami ich ulubionych drużyn (ILA 2016: Największa atrakcja wystawy, 2016-06-01).

Emirates od ponad dekady wspierają kluby piłkarskie o globalnej renomie. Ten rok jest szczególnie ważny, ponieważ przewoźnik świętuje 10-lecie sponsoringu Arsenalu Londyn, AC Milanu, Hamburger SV i Paris Saint-Germain.

Emirates od ponad dekady wspierają kluby piłkarskie o globalnej renomie

Linie Emirates od 2012 są oddanym partnerem Realu Madryt, a odkąd logo przewoźnika trafiło na koszulki klubowe w 2013 roku, Królewscy dwukrotnie zwyciężyli w Lidze Mistrzów UEFA. Benfica, najbardziej utytułowany klub piłkarski Portugalii, niedawno świętował swoje 35. zwycięstwo w lidze krajowej – 3. z rzędu i pierwsze, odkąd drużyna gra w koszulkach z logo Emirates. Paris Saint-Germain czwarty sezon z rzędu zdobył tytuł mistrza Ligue 1, a ponadto wywalczył swój 10. Puchar Francji, Superpuchar Francji i Puchar Ligi Francuskiej.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.