Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wypadek Boeinga 777 Emirates

Lotnictwo cywilne, 03 sierpnia 2016

Boeing 777-300 linii Emirates rozbił się podczas lądowania w Dubaju. Nikt nie został ranny w wypadku.

W wypadku Boeinga 777 Emirates nie ucierpiała żadna z 300 osób znajdujących się na pokładzie / Zdjęcie: bsmedia

Należący do linii Emirates samolot Boeing 777-300 wystartował dziś z Thiruvananthapuram w Indiach o 10:19 czasu miejscowego. Jego lądowanie w Dubaju zaplanowano o 12:50 czasu lokalnego (8:50 czasu polskiego).

Po wylądowaniu, po godz. 13:00, samolot nagle przechylił się na prawe skrzydło, w efekcie czego oddzielił się od niego silnik. Następnie skrzydło Boeinga 777 zajęło się ogniem. Potem pożar rozprzestrzenił się kadłub.

Na pokładzie samolotu znajdowało się 282 pasażerów i 18 członków załogi. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Wszyscy zostali natychmiast ewakuowani z samolotu. Przyczyna zdarzenia nie jest na razie znana. Najprawdopodobniej powodem wypadku było uszkodzenie podwozia.

Władze portu w Dubaju spodziewają się, że wypadek spowoduje 8-godzinną przerwę w jego funkcjonowaniu (A380 do Johannesburga, 2016-07-29).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.