Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Cisco i Thales dla cyberbezpieczeństwa

Przemysł zbrojeniowy, 11 października 2016

Cisco i Thales uruchomiły certyfikowane rozwiązania do efektywnego wykrywania i analizowania cyberataków.

Rysunek: Thales

3 miesiące po podpisaniu porozumienia o strategicznym partnerstwie, Cisco i Thales oferują innowacyjne certyfikowane rozwiązania Anti-Malware. Zapewniają one skuteczne wykrywanie zagrożeń, ich łatwiejszą analizę i skuteczną obronę poprzez neutralizację ataku.

Nowe rozwiązania przeznaczone są dla krajowym użytkowników infrastruktury krytycznej. Cisco i Thales zaprojektowały modułową ofertę neutralizacji ataków w czasie rzeczywistym. Nowe rozwiązania są wspierane i zabezpieczane przez globalną sieć CSOC Thales (Cyber Security Operation Center), której centrum operacyjne mieści się w Elancourt we Francji.

Sprzedawana przez Thalesa, wspólna, zintegrowana oferta opiera się na rozwiązaniach dotyczących cyberbezpieczeństwa Cisco, przechowywanych w infrastrukturze Thalesa, projektowaniu certyfikowanej architektury informatycznej i stworzeniu niezależnej platformy wywiadowczej zdolnej do wykrywania cyberataków i ich analizy (Cyberzagrożenie w lotnictwie cywilnym, 2016-01-19, CYBERSEC 2015, 2015-09-30).

Dzięki naszej współpracy z Thalesem oferujemy organizacjom nowe spojrzenie na wyzwania transformacji cyfrowej. Dzięki wspólnej pracy, udało się stworzyć certyfikowane rozwiązania dotyczące
cyberbezpieczeństwa, które w pełni wykorzystują unikalne doświadczenia Cisco
– powiedział Robert Vassoyan, prezes Cisco Francja.

Thales i Cisco współdziałały, aby opracować zupełnie nowe rozwiązania. Gwarantujemy suwerenność systemów cyberbezpieczeństwa na podstawie certyfikowanej architektury Thalesa dotyczącej bezpieczeństwa. Proponujemy wspólną ofertę, która łączy w sobie najlepsze funkcje obydwu przedsiębiorstw – powiedział Marc Darmon, wiceprezes wykonawczy Thales Secure Communication & Information Systems.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.