Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Wizz łączy Warszawę z Santander

Lotnictwo cywilne, 19 października 2016

Linie Wizz Air ogłosiły dziś otwarcie nowego kierunku, z Warszawy do Santander w Hiszpanii.

Wizz Air oferuje aktualnie 141 tras z Polski do 24 krajów / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Nowe połączenie Wizz Air ze stołecznego Lotniska Chopina zacznie działać 31 marca 2017. Loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i w piątki. Loty na trasie do / z Santander wykonywane będą przez Airbusy A321ceo. Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie w sumie 141 tras z Polski do 24 krajów (13 mln pasażerów Wizz na Lotnisku Chopina, 2016-10-14).

Miasto Santander, otoczone pasmem gór i morzem, znane jest jako jedno z najpiękniejszych miast na północnym wybrzeżu Hiszpanii. XIX-wieczne budynki, urocze widoki i wspaniała lokalizacja nad Zatoką Biskajską uznawane są za jedne z najpiękniejszych na świecie.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air, powiedział: Z wielkim podekscytowaniem wzbogacamy ofertę Wizz o kolejny słoneczny kierunek z Warszawy, miasta z którego przewieźliśmy już ponad 13 milionów pasażerów. Santander jest trzecim miastem w Hiszpanii dostępnym w siatce połączeń ze stolicy Polski. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci pokochają nowy kierunek, który czeka na turystów przez cały rok.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.