Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Gabrielle Giffords odebrany

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 27 grudnia 2016

US Navy odebrała kolejny okręt klasy LCS.

USS Gabrielle Giffords jest 5. okrętem typu Independence przekazanym US Navy / Zdjęcie: USN

W piątek odbyła się ceremonia przekazania okrętu USS Gabrielle Giffords (LCS 10), typu Independence, klasy Littoral Combat Ship (LCS). Uroczystość zorganizowano w stoczni Austal USA z Mobile w stanie Alabama. Udział w wydarzeniu wzięli przedstawiciele dowództwa US Navy oraz członkowie przyszłej załogi LCS 10.

USS Gabrielle Giffords przekazano US Navy po zakończeniu serii testów odbiorczych (Testy odbiorcze USS Gabrielle Giffords, 2016-11-23). Próby prowadzono pod nadzorem przedstawicieli Board of Inspection and Survey (INSURV). Objęły one m.in. ocenę pracy podstawowych systemów pokładowych, w tym elementów układu napędowego, urządzeń obserwacyjnych oraz modułów łączności satelitarnej i nawigacji.

Wkrótce rozpoczną się przygotowania do przyjęcia USS Gabrielle Giffords do służby. Ceremonia podniesienia amerykańskiej bandery zostanie zorganizowana w Galveston w Teksasie. Następnie jednostka przejdzie do portu macierzystego w kalifornijskim San Diego. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.