Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Testy odbiorcze USS Gabrielle Giffords

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 23 listopada 2016

Okręt zakończył ostatni etap testów odbiorczych. Wkrótce jednostka zostanie przekazana US Navy.

USS Gabrielle Giffords będzie stacjonował w Naval Base San Diego. Na miejscu dołączy do pozostałych jednostek typu Independence: USS Independence (LCS 2), USS Coronado (LCS 4), USS Jackson (LCS 6) i USS Montgomery (LCS 8) / Zdjęcie USN

Do portu w Mobile w stanie Alabama powrócił okręt USS Gabrielle Giffords (LCS 10), typu Independence, klasy Littoral Combat Ship (LCS). Jednostka zakończyła ostatni etap testów odbiorczych (Koniec testów USS Gabrielle Giffords, 2016-10-14). Ich przebieg nadzorowali przedstawiciele Board of Inspection and Survey (INSURV) i pracownicy producenta jednostki, Austal USA.

Testy odbiorcze objęły m.in. ocenę pracy podstawowych systemów pokładowych, w tym elementów układu napędowego, urządzeń obserwacyjnych oraz modułów łączności satelitarnej i nawigacji. W najbliższych tygodniach okręt przejdzie rutynowy przegląd, w trakcie którego usunięte zostaną usterki, wykryte podczas testów.

Najpóźniej na początku 2017 USS Gabrielle Giffords zostanie przekazany US Navy. Następnie rozpoczną się przygotowania do przyjęcia jednostki do służby. Okręt zostanie wprowadzony do linii podczas ceremonii zorganizowanej w Galveston w Teksasie. Jednostka będzie stacjonować w San Diego. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.