Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa trasa Ryanaira z Bydgoszczy

Lotnictwo cywilne, 13 kwietnia 2017

Ryanair ogłosił nową trasę z Bydgoszczy do Londynu-Luton. Połączenie będzie obsługiwane 3 razy w tygodniu od października.  

Połączenie Bydgoszcz – Londyn-Luton będzie 6. kierunkiem oferowanym przez irlandzką linię lotniczą pasażerom regionu kujawsko-pomorskiego / Zdjęcie: Port lotniczy Bydgoszcz-Szwederowo

Londyn-Luton to nowy kierunek, jaki Ryanair zaoferuje podróżnym międzynarodowego portu lotniczego im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy. Loty na tej trasie będą odbywać się 3 razy w tygodniu – we środy, piątki i niedziele. Połączenie uruchomione zostanie 29 października.

– Cieszymy się mogąc ogłosić nową trasę z Bydgoszczy do Londynu-Luton. Nasz rozkład lotów z Bydgoszczy na sezon zimowy na chwilę obecną obejmuje 4 trasy, w tym popularne kierunki, jak Londyn-Stansted, Birmingham i Dublin – mówi Olga Pawlonka z Ryanaira (Nowa trasa z Rzeszowa , 2017-04-06).

Połączenie Bydgoszcz – Londyn-Luton będzie już 6. kierunkiem oferowanym przez irlandzką linię lotniczą pasażerom regionu kujawsko-pomorskiego. Stanowi uzupełnienie dla popularnych kierunków w Wielkiej Brytanii: Londynu-Stansted, Birmingham i Glasgow.

Każde nowe połączenie w Porcie lotniczym Bydgoszcz-Szwederowo to nie tylko większe możliwości podróżowania dla mieszkańców kujawsko-pomorskiego. To także ważny elementy wspierający rozwój turystyczny i gospodarczy naszego regionu. Cieszymy się, że nasz wieloletni partner Ryanair uruchamiania nowe połączenie do tak popularnego kierunku, jakim jest Londyn. Potwierdza to, że lotnisko ma potencjał do dalszego rozwoju i stanowi istotny element infrastruktury transportowej naszego regionu – dodaje Piotr Całbecki, marszałek województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Londyn to obecnie najpopularniejszy kierunek wśród pasażerów z naszego regionu. Jego potencjał potwierdził sukces uruchomionej w sezonie zimowym szóstej rotacji do Stansted. Cieszymy się, że Ryanair zaoferował nowe połączenie do Stolicy Wielkiej Brytanii. Luton z pewnością znajdzie wielu odbiorców i będzie ciekawą alternatywą dla obecnego połączenia z Londynem – podkreśla Tomasz Moraczewski, prezes zarządu portu lotniczego Bydgoszcz.

W ciągu 6 lat obecności irlandzkiego przewoźnika na bydgoskim lotnisku z jego usług skorzystało już ponad 2,5 mln pasażerów. Pierwszy lot do Bydgoszczy Boeinga 737-800 w barwach Ryanair odbył się 30 października 2005 (2,5 mln pasażerów Ryanaira w Bydgoszczy, 2016-10-26).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.