Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Lufthansą z Rzeszowa do Monachium

Lotnictwo cywilne, 17 listopada 2015

Od marca przyszłego roku Lufthansa zaoferuje codzienne połączenie pomiędzy Rzeszowem i Monachium.

Loty pomiędzy Rzeszowem i Monachium wykonywane będą codziennie. Obsługiwać je będzie 78-miejscowy odrzutowiec CRJ900 / Zdjęcie: Lufthansa

28 marca 2016 zostanie zainaugurowane połączenie Lufthansy pomiędzy Rzeszowem a Monachium. Nowa trasa zastąpi dotychczasowe rejsy ze stolicy Podkarpacia do Frankfurtu. Codzienne rejsy na tej trasie obsłuży Bombardier CRJ900, zabierający 78 pasażerów. Rejs wystartuje z Monachium o 10:45 i po 1 h 35 min dotrze do Rzeszowa. Samolot uda się w rejs powrotny o 12:55 i dotrze do Monachium o 14:30.

Jestem pewien, że nowa trasa przypadnie do gustu pasażerom podróżującym z Rzeszowa tak samo jak rejsy do Frankfurtu, szczególnie, że lotnisko w Monachium oferuje polskim pasażerom dogodną siatkę ponad 90 połączeń do miast europejskich i blisko 20 kierunków w Ameryce Północnej i Azji. Lufthansa wraz z liniami Grupy oferuje z Monachium 130 połączeń na całym świecie – powiedział Frank Wagner,dyrektor Lufthansa Poland. „

Perspektywa współpracy z Lufthansą jest ekscytująca dla każdego regionalnego portu lotniczego, więc i my cieszymy się z faktu uruchomienia codziennego połączenia z Rzeszowa do Monachium. Jako lotnisko jesteśmy też częścią podkarpackiej Doliny Lotniczej, a wiele przedsiębiorstw z tego sektora w naszym regionie ma ważnych partnerów biznesowych właśnie w Bawarii, gdzie mogą teraz dotrzeć jeszcze szybciej – powiedział Stanisław Nowak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów - Jasionka (Nowe połączenie z Rzeszowa, 2015-03-11).

Port lotniczy w Monachium jest usytuowany około 35 km na północny wschód od stolicy Bawarii. W wybudowanym specjalnie dla Lufthansy Terminalu 2, obsługiwane są wszystkie połączenia przewoźnika i linii partnerskich z sojuszu Star Alliance (Nowe kierunki grupy Lufthansa, 2015-10-03, Avianca Brasil członkiem Star Alliance, 2015-07-23).

W 2014 na lotnisku w Monachium Lufthansa osiągnęła najlepsze wyniki punktualności w swojej historii. Według statystyk Stowarzyszenia Europejskich Przewoźników (AEA), blisko 89% wszystkich samolotów wystartowało z hubu najpóźniej w ciągu 15 minut od zaplanowanego czasu odlotu, co daje Monachium trzecie miejsce wśród europejskich lotnisk. Ponadto zwiększyła się również niezawodność połączeń przesiadkowych i serwisu bagażowego. Około 99% pasażerów dociera na czas na swój kolejny rejs w Monachium.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.