Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Asseco Resovia leci z Ryanairem

Lotnictwo cywilne, 15 lutego 2017

Zespół Asseco Resovia poleciał na pokładzie samolotu Ryanair z Rzeszowa do Berlina na mecz w ramach siatkarskiej Ligi Mistrzów.

W ramach nawiązanej współpracy linia Ryanair ufundowała zawodnikom Asseco Resovii bilety na lot z Rzeszowa do Berlina, gdzie rozegrali mecz w ramach siatkarskiej Ligi Mistrzów / Zdjęcie: Ryanair

Zawodnicy Asseco Resovii, czołowego zespołu Plus Ligi, udali się w poniedziałek do Niemiec na mecz w ramach siatkarskiej Ligi Mistrzów, w którym zmierzyli się z zespołem Berlin Recycling Volleys. Bilety na lot z Rzeszowa do Berlina ufundowała linia Ryanair w ramach współpracy nawiązanej z polską drużyną (Nowe połączenie z Rzeszowa do Berlina, 2016-02-11).

- Ryanair z przyjemnością wspiera oraz kibicuje jednej z najlepszych polskich drużyn siatkarskich. Życzymy powodzenia w meczu i trzymamy kciuki – powiedziała Olga Pawlonka z Ryanaira.

Ryanair lata z Rzeszowa na 7 trasach, m.in. do Berlina, Dublina, Londynu i na Korfu. - Nasz rozkład lotów z Rzeszowa na lato 2017 jest już w sprzedaży. Aby uczcić to wydarzenie, wprowadziliśmy do sprzedaży bilety w ramach naszej całej siatki połączeń w cenie od 39 zł. Rezerwacji biletów w obniżonych cenach można dokonać na Ryanair.com tylko do czwartku 16 lutego do północy – dodała Pawlonka. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.