Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Wizz wystartował z Lublina do Liverpoolu

Lotnictwo cywilne, 23 maja 2017

Wizz Air rozpoczął loty z Lublina do Liverpoolu. Połączenie obsługiwane jest we środy i w niedziele.

Wraz z najnowszym połączeniem z Lublina do Liverpoolu, obecnie polska siatka połączeń Wizz składa się ze 151 tras do 28 krajów / Zdjęcie: Wizz Air

Linia Wizz Air w niedzielę rozpoczęła loty na nowej trasie z Lublina. Najnowsze połączenie między Lublinem, a Liverpoolem w Wielkiej Brytanii obsługiwane jest 2 razy w tygodniu, we środy i w niedziele. Liverpool cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów dzięki swojej znanej drużynie piłkarskiej oraz legendarnemu zespołowi The Beatles, któremu zawdzięcza tytuł Światowej Stolicy Popu w Księdze Rekordów Guinnessa. 

WIZZ niedawno dodał 2 nowe trasy do siatki połączeń ze swojej lubelskiej bazy. Loty do Tel Awiwu i Kijowa rozpoczną się odpowiednio w czerwcu i sierpniu. Siatka połączeń Wizz Air w Lublinie składa się obecnie z 9 tras do 6 krajów, a ilość oferowanych miejsc w sprzedaży na bieżący rok wynosi 346 tysięcy, co oznacza 12-% wzrost w stosunku do 2016 (Wizz startuje z Olsztyna do Oslo, 2017-05-22).

Gabor Vasarhelyi, rzecznik prasowy Wizz Air, powiedział: Po niedawnym ogłoszeniu lotów z Lublina do Kijowa i Tel Awiwu cieszymy się, że świętujemy rozpoczęcie naszej najnowszej trasy z Lublina do Liverpoolu. Obok Doncaster-Sheffield, Glasgow i Londynu-Luton, Liverpool jest czwartym kierunkiem w Wielkiej Brytanii dostępnym obecnie w ofercie Wizz Air z Lublina. Jesteśmy przekonani, że polscy klienci z radością będą zwiedzać miasto Beatlesów.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.