Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wizz startuje z Olsztyna do Oslo

Lotnictwo cywilne, 22 maja 2017

Wizz Air rozpoczął loty z portu lotniczego Olsztyn-Mazury do Oslo-Torp w Norwegii.

Połączenie z Olsztyna-Mazur do Oslo-Torp wykonywane jest 2 razy w tygodniu / Zdjęcie: Wizz Air

Linie lotnicze Wizz Air rozpoczęły w sobotę loty na nowej trasie z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Najnowsze połączenie wykonywane jest 2 razy w tygodniu, we wtorki i w soboty. Poza najnowszym połączeniem do Oslo-Torp, linia oferuje z lotniska w Szymanach loty 3 razy w tygodniu do Londynu-Luton.

Trasa do Wielkiej Brytanii była pierwszą w ofercie Wizz z tego portu. Została wprowadzona w czerwcu 2016 roku i szybko zyskała popularność w obu krajach. W 2017 Wizz Air oferuje w sumie 74,5 tys. miejsc w sprzedaży na dwóch trasach z lotniska Olsztyn-Mazury, co stanowi wzrost o 180% w porównaniu do poprzedniego roku (Nowa trasa Wizz z Mazur , 2016-10-12).

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air, powiedział: Po sukcesie połączenia do Londynu-Luton, świętujemy uruchomienie drugiej destynacji Wizz z lotniska Olsztyn-Mazury. Jesteśmy przekonani, że połączenie do Norwegii szybko zyska popularność wśród naszych klientów z Polski, ale również zachęci jeszcze więcej turystów do odwiedzenia Mazur, co wpłynie na rozwój zatrudnienia w branży turystycznej w regionie.

W 2016 Wizz Air przewiózł ponad 6,9 mln pasażerów na swoich trasach w Polsce. Linia ma obecnie 6 baz operacyjnych na lotniskach w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Lublinie, Poznaniu i Wrocławiu. Ponadto przewoźnik oferuje połączenia ze Szczecina oraz portu lotniczego Olsztyn-Mazury. W tym roku w Polsce stacjonować będą 22 samoloty Wizz Air. Przewoźnik zatrudnia w naszym kraju ponad 800-osobową załogę. Obecnie polska siatka połączeń składa się ze 151 tras do 28 krajów (13 lat Wizz Air, 2017-05-19).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.