Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Lufthansa powiększa siatkę

Lotnictwo cywilne, 13 czerwca 2017

Lufthansa powiększy siatkę połączeń i zaoferuje latem 2018 nowe międzykontynentalne loty z Frankfurtu i Monachium.

Od lata 2018 Lufthansa wprowadzi A380 na rejsach z Monachium do Los Angeles, Hong Kongu i Pekinu / Zdjęcie: Lufthansa

San Diego to drugie największe miasto w Kalifornii i ósme w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Położone jest w południowo-zachodniej części stanu, blisko granicy z Meksykiem. Dzięki łagodnemu klimatowi, mieszkańcy nazywają je America’s Finest City, czyli najlepszym miastem w Ameryce. Plaże i fale Pacyfiku w okolicach San Diego są szczególnie przyjazne do surfowania. Miasto jest również zagłębiem przemysłu biotechnologicznego i telekomunikacyjnego. W letnim rozkładzie w 2018 Lufthansa będzie latać z Frankfurtu do San Diego 5 razy w tygodniu.

Również latem 2018 Lufthansa ponownie wprowadzi do rozkładu trasę do Singapuru z Monachium. Ze stolicy Bawarii do ekonomicznej metropolii Azji pasażerowie będą mogli polecieć 5 razy w tygodniu. Jednocześnie, Lufthansa zaoferuje dodatkowe rejsy z Monachium do Chicago. Zamiast 7 razy w tygodniu, linia poleci do Wietrznego Miasta 10 razy tygodniowo.

Dobre wiadomości czekają również na fanów Airbusa A380 – od lata 2018 Lufthansa wprowadzi te samoloty na rejsach międzykontynentalnych z Monachium do Los Angeles, Hong Kongu i Pekinu. W tym celu linia przeniesie 5 ze swoich 14 A380 z Frankfurtu do Monachium, dzięki czemu w Bawarii zostanie utworzonych do 500 nowych miejsc pracy.

Dzięki A380 możemy zaoferować pasażerom z Monachium samolot klasy premium w 5-gwiazdkowym hubie. W ostatnich latach osiągnęliśmy znaczne postępy w kierowaniu naszymi hubami. Ujednoliciliśmy i zintegrowaliśmy ich procesy, dzięki czemu możemy lepiej wykorzystywać naszą flotę w różnych lokalizacjach. Jakość, wydajność i wzrost zawsze pozostanie dla nas priorytetem – powiedział Harry Hohmeister, członek Zarządu Deutsche Lufthansa AG, odpowiedzialny za zarządzanie portami przesiadkowymi.

Lufthansa potwierdza wyraźny sygnał dalszego rozwoju w Bawarii. W ciągu najbliższych dwóch lat flota Lufthansy w Monachium powiększy się o kolejne dwa samoloty (Nowe udogodnienia Lufthansy , 2017-06-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.