Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dodatkowe połączenia z polskich regionów

Lotnictwo cywilne, 07 czerwca 2017

W zimowym rozkładzie Lufthansy znajdą się dodatkowe połączenia z Bydgoszczy, Poznania i Wrocławia.

Z rozpoczęciem zimowego rozkładu połączeń, Lufthansa uruchomi dodatkowe połączenia z 3 polskich lotnisk regionalnych do Frankfurtu. Dwa z nich obsługiwać będą Bombardiery CRJ 900 (na zdjęciu) / Zdjęcie: Lufthansa

Wraz z rozpoczęciem zimowego rozkładu połączeń, Lufthansa uruchomi dodatkowe połączenia z 3 polskich lotnisk regionalnych do Frankfurtu, największego z 5 lotnisk centralnych Lufthansy, gdzie pasażerowie mogą skorzystać z bogatej siatki połączeń na całym świecie. 

W rozkładzie rejsów z Poznania pojawi się nowe, codzienne połączenie. Embraer 190 wystartuje z Frankfurtu o godz. 20:40, a w rejs z Poznania uda się o godz. 6:25 każdego dnia tygodnia. Tym samym pasażerowie z regionu będą mogli wybrać spośród trzech rejsów dziennie (LOT poleci z Poznania do Lwowa , 2017-04-27).

W zimowym rozkładzie dwa nowe rejsy w tygodniu – we czwartki i soboty – zyska Bydgoszcz (LOT-em z Bydgoszczy do Lwowa, 2017-06-03), dzięki czemu ze stolicy woj. kujawsko-pomorskiego będzie można polecieć do Frankfurtu codziennie. Połączenia z Frankfurtu Bombardierem CRJ 900 zaplanowano o 12:40, a w rejsy powrotne z Bydgoszczy samolot zabierze pasażerów o 14:50.

We Wrocławiu Lufthansa wprowadza dodatkowy rejs poranny każdego dnia i popołudniowy lot w sobotę. Nowe, codzienne połączenie zwiększy liczbę rejsów do Frankfurtu do 4 dziennie. Rejs CRJ 900 z Frankfurtu do stolicy Dolnego Śląska zaplanowano o 9:25, a lot powrotny – o 11:15 (Wizz Air z Wrocławia na Islandię, 2017-06-01).

Wprowadzenie dodatkowych połączeń jest odpowiedzią na duże zainteresowanie, jakim rejsy Lufthansy cieszą się z lotnisk regionalnych w Polsce. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy odpowiadać na potrzeby pasażerów, zapewniając jeszcze bardziej elastyczne możliwości podróży i szybkich przesiadek na rejsy do miast docelowych na całym świecie – mówi Frank Wagner, Country Manager grupy Lufthansa w Polsce.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.