Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LOT-em z Bydgoszczy do Lwowa

Lotnictwo cywilne, 03 czerwca 2017

LOT uruchomi bezpośrednie połączenie z Bydgoszczy do Lwowa.

Bombardiery Q400 PLL LOT będą wykonywały rejsy na trasie z Bydgoszczy do Lwowa 2 razy w tygodniu / Zdjęcie: Port lotniczy Bydgoszcz

Już od 4 sierpnia Bombardiery Q400 PLL LOT, mieszczące 78 pasażerów, będą wykonywały rejsy na trasie z Bydgoszczy do Lwowa, z częstotliwością 2 razy w tygodniu. W ten sposób polski przewoźnik nie tylko umacnia pozycję lidera na Ukrainie, ale i rozbudowuje siatkę połączeń z portów regionalnych, dołączając do oferty pierwsze bezpośrednie międzynarodowe połączenie z Bydgoszczy.

LOT powraca z połączeniem na Ukrainę z bydgoskiego portu po kilku miesiącach nieobecności. Bydgoszcz jest 10. polskim regionalnym portem lotniczym, z którego połączenia będzie wykonywać LOT. W każdy piątek i poniedziałek samoloty naszego narodowego przewoźnika wystartują z Bydgoszczy o 03:10 i wylądują we Lwowie o 05:30. Rejsy ze Lwowa do Bydgoszczy wystartują o 01:40 i wylądują w Bydgoszczy o 02:20.

Rejsy z Bydgoszczy do Lwowa pozwalają nam połączyć nieco ponad godzinnym lotem te dwa piękne i ważne biznesowo regiony. Mogę przytoczyć setki powodów, dla których warto odwiedzić województwo kujawsko-pomorskie, i tyle samo by odwiedzić Lwów, jedno z najpiękniejszych ukraińskich miast o niebywałej historii i kulturze. LOT już dziś jest najsilniejszym europejskim przewoźnikiem na Ukrainie, ale dzięki nowemu połączeniu pokazujemy, że potrafimy również wykorzystać potencjał drzemiący w polskich regionach i nie wahamy się otwierać atrakcyjne, bezpośrednie rejsy z portów regionalnych. Miło nam ponownie powitać lotnisko w Bydgoszczy w naszej siatce połączeń – powiedział Adrian Kubicki, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej.

Połączenie na trasie Bydgoszcz-Lwów to kolejne atrakcyjne połączenie jakie nasz port oferuje pasażerom z naszego regionu. To także ważny element wspierania rozwoju ruchu turystycznego, studenckiego i biznesowego. Jesteśmy przekonani, że połączenie znajdzie wielu chętnych, tak w Kujawsko-Pomorskim, jak i po stronie ukraińskiej. Jako oort chcemy dodatkowo wspierać jego rozwój przez wspólne inicjatywy z organizacjami przedsiębiorców, uczelniami z naszego regionu oraz touroperatorami – dodał Tomasz Moraczewski, prezes zarządu portu lotniczego Bydgoszcz (Nowa trasa Ryanaira z Bydgoszczy , 2017-04-13, Dodatkowy rejs Bydgoszcz – Frankfurt, 2015-12-16, Loty z Bydgoszczy do Krakowa, 2015-06-29).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.