Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wizz Air z Wrocławia na Islandię

Lotnictwo cywilne, 01 czerwca 2017

Wizz Air rozpoczął wczoraj loty na nowej trasie z Wrocławia do Rejkiawiku w Islandii. Będą się one odbywać dwa razy w tygodniu.

Połączenie z Wrocławia do Rejkiawiku będzie wykonywane we środy i w niedziele, co daje doskonałą możliwość wyjazdów weekendowych / Zdjęcie: Wizz Air

Islandia zachwyca malowniczymi krajobrazami i widokami zapierającymi dech w piersiach. Niekończące się bogactwo przyrody przyciąga turystów z całego świata pragnących zobaczyć wodospady, zorzę polarną i lodowce, które zadowolą nawet najbardziej wymagających podróżników (RCAF strzegą Islandii, 2017-05-23). Nowe połączenie Wizz Air wzmocni porozumienie o partnerstwie i współpracy zawarte w kwietniu 2017 roku między Wrocławiem a Rejkiawikiem oraz korzystnie wpłynie na relacje biznesowe i zwiększy ruch turystów w obu kierunkach. Loty na tej trasie będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we środy i w niedziele.

Wraz z ostatnio dodanymi połączeniami do Kijowa i Lwowa, siatka niskokosztowych połączeń Wizz z Wrocławia składa się aktualnie z 10 tras do 6 krajów. W ofercie sprzedaży Wizz Air w 2017 jest ponad 500 tys. miejsc na trasach we wrocławskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 25% w porównaniu do poprzedniego roku. W ofercie Wizz Air znajduje się obecnie w sumie 151 tras do 28 krajów z 8 lotnisk w Polsce (Wizz wystartował z Lublina do Liverpoolu , 2017-05-23).

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air, powiedział: Z radością otwieramy kolejną nową trasę z Polski.[…] Jesteśmy przekonani, że nowe połączenie szybko zyska popularność wśród naszych pasażerów, którzy chętnie skorzystają z okazji, aby razem z nami odwiedzić piękną Islandię. Połączenie będzie działać w środy i w niedziele, co daje doskonałą możliwość wyjazdów weekendowych.

Thorleifur Thor Jonsson, przedstawiciel Promote Iceland dodał: Islandia przeżywa silny wzrost turystyki, a jednym z powodów jest ciężka praca przedsiębiorstw takich jak Wizz Air. Otwarcie kolejnego połączenia z Polski do Islandii jest dla nas niezwykle istotne. Polska jest dla nas bardzo ważnym rynkiem, nie tylko odnotowujemy zainteresowanie Polaków Islandią jako miejscem wypoczynku, ale Islandczycy chcą także podziwiać piękno Polski. Głęboko wierzymy w dalszą współpracę,


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.