Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

100 tysięcy pasażerów Wizz w Szymanach

Lotnictwo cywilne, 07 lipca 2017

Dzisiaj linie Wizz Air i port lotniczy Olsztyn-Mazury świętowały odprawienie 100 tysięcy podróżnych. Jubileuszową pasażerką była pani Małgorzata Bazydło, mieszkanka Pisza, która przyleciała z Oslo-Torp na pokładzie samolotu węgierskiego przewoźnika. Władze portu i linii ufundowały pasażerce voucher na przelot i voucher na weekendowy pobyt w hotelu Leśna w Szczytnie.

Jubileuszową pasażerką była pani Małgorzata Bazydło / Zdjęcie: Port lotniczy Olsztyn-Mazury

Pierwszy lot Wizz Air z portu lotniczego Olsztyn-Mazury odbył się w czerwcu 2016. Obecnie linia oferuje z niego połączenia do Londynu-Luton (w poniedziałki i piątki) i Oslo-Torp (w poniedziałki, środy i piątki). W 2017 w ofercie Wizz Air z lotniska Olsztyn-Mazury jest 74 tys. miejsc, co stanowi wzrost o 178% w porównaniu do poprzedniego roku (Wizz startuje z Olsztyna do Oslo, 2017-05-22).

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedział: Z radością świętujemy dzisiaj kolejny ważny kamień milowy w porcie lotniczym Olsztyn-Mazury. Linia Wizz Air rozpoczęła swoją działalność na Mazurach w 2016, a jej oferta bardzo szybko zyskała popularność wśród pasażerów z Polski. Dotychczas niemal 50 tysięcy pasażerów wybrało podróże z Wizz na trasach w siatce połączeń z lotniska w Szymanach. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z lotniskiem i pozostajemy zaangażowani w naszą działalność na Mazurach.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.