Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Czwarte codzienne połączenie do Sydney

Lotnictwo cywilne, 13 września 2017

Linie Emirates wprowadzą czwarte codzienne połączenie z Dubaju do Sydney, rozszerzając tym samym obecną ofertę trzech codziennych lotów na tej trasie oraz ulepszając swoją globalną siatkę. Nowy rejs realizowany będzie od 25 marca 2018.

Od 25 marca 2018 wszystkie loty pomiędzy Dubajem i Sydney będą obsługiwane przez A380 / Zdjęcie: Emirates

Połączenie obsługiwane będzie przez Airbusa A380 i zwiększy oferowanie na trasie pomiędzy Sydney i hubem linii w Dubaju o 6846 miejsc tygodniowo w obu kierunkach. Tym samym, ilość miejsc dostępnych na australijskich lotach przewoźnika wzrośnie o 7,3%.

W tym roku Emirates ogłosiły plany rozszerzenia siatki połączeń w Australii, zapowiadając otwarcie trzeciego codziennego połączenia do Brisbane. Jego uruchomienie planowane jest 1 grudnia. Rejs bezpośredni będzie realizowany przez Boeinga 777-200LR (Trzecie codzienne połączenie do Brisbane, 2017-05-13).

Od 25 marca 2018 Emirates wprowadzą także A380 zamiast Boeinga 777-300ER obsługującego dotychczas trzeci codzienny rejsie między Dubajem a Melbourne. Tym samym A380 będą realizowały wszystkie trzy loty przewoźnika z tego miasta (A380 na połączeniach do Melbourne , 2017-05-05).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.